Služby na mieru

Darčekové balenie

Uvedomujeme si, že reprezentatívne elegantné balenie je rovnako dôležité ako samotný darčekový predmet. Ponúkame vám preto najrôznejšie darčekové balenia od jednoduchých dekorácií až po zložitejšie aranžmá, presne podľa vašich predstáv a prianí. Pre zaistenie precízneho balenia vám ponúkame ako možnosť balenie na baliacich poloautomatických strojoch, a tiež individuálne ručné balenie odbornými pracovníkmi. Náš špeciálne vyškolený tím zamestnancov s veľkými skúsenosťami a citom pre estetickosť vám darčeky nielen zabalí, ale v rámci baliacich služieb darčekové predmety tiež skompletuje. Samozrejmosťou je pritom vždy špičková úroveň, individuálny prístup a kvalita výsledku.

Logistické služby

Chcete optimalizovať náklady a výber reklamných predmetov pre svoju spoločnosť?

Hľadáte spoľahlivého partnera pre zaistenie logistických služieb v oblasti reklamných a darčekových predmetov?

Sme profesionáli, ktorí vám pomôžu s riadením logistických projektov. Máme jasnú stratégiu pre uspokojenie vašich požiadaviek v oblasti darčekových predmetov.

Pomôžeme Vám:

  • znížiť náklady na zabezpečenie reklamných a darčekových predmetov
  • optimalizovať proces výberu a nákupu tovaru vrátane potlače alebo darčekov do vernostných programov
  • zabezpečiť e-shopové riešenie podľa vašich požiadaviek
  • znížiť náklady na skladovanie a expedíciu všetkých vašich reklamných predmetov
  • doručiť darčeky od jedného kusu na požadované miesto v správny čas
  • zabezpečiť pre vás všetkých reporty pohybu tovaru
  • skrátiť dobu realizácie vašich objednávok

Sme váš partner pre logistiku reklamných a darčekových predmetov.

Ponuka logistických služieb

Výber a príjem tovaru:

Pre Vaše potreby zabezpečíme tovar s potlačou, a to buď z nášho sortimentu, alebo z ponuky ostatných dodávateľ. Vďaka vernostným programom ponúkame širokú škálu nadštandardných produktov za exkluzívne ceny. Preberáme zodpovednosť za jednania s dodávateľom, tým šetríme Váš čas i peniaze.

Uskladnenie tovaru:

Vďaka špičkovému logistickému centru zabezpečíme dostatočné množstvo tovaru na sklade počas trvania dohodnutého projektu. Nemusíte tak riešiť priestory ani náklady na uskladnenie tovaru.

Expedícia tovaru:

Ponúkame expedičné služby, pri ktorých dbáme na rýchlosť, kvalitu a cenu. K obmedzeniu chybnej expedície prejde každý tovar pri výdaji dvojitou kontrolou. Tovar od jedného kusu dodáme do krajín EÚ i mimo ne vrátane zaistenia colnej agendy.

E-shopové riešenia:

Jednoduchší a rýchlejší predaj vašich reklamných predmetov zaistíme pomocou e-shopového riešenia na mieru. Ponúkame uzavreté e-shopy pre obmedzenú skupinu používateľov s možnosťou prideľovania a sledovania budgetov, ale aj otvorené internetové obchody pre širokú verejnosť.

Reporting:

Na základe požiadaviek vám poskytneme všetky informácie spojené s tovarom, objednávkou či konkrétnym užívateľom. Vďaka presným reportom maximalizujeme úsporu času a finančných prostriedkov.

V prípade záujmu o ponuku logistických služieb nás kontaktujte.