santini

Značka SANTINI snúbi moderné trendy s klasickou eleganciou. Potešte svojich zákazníkov či obchodných partnerov darčekovým predmetom, ktorý neskončí v šuplíku. Každý predmet z kolekcie SANTINI dokážeme vkusne potlačiť vaším logom alebo iným reklamným oznámením. Vďaka tomu venujete darček s vysokou pridanou hodnotou.

Produkty značky Santini

beaver

Milujete prírodu a aktívny životný štýl? Značka BEAVER nesmie ujsť vašej pozornosti. Outdoorové reklamné predmety BEAVER vás dostanú svojou prepracovanosťou do posledného detailu, funkčnosťou a spoľahlivosťou.

Produkty značky Beaver
 

lexon

Spoločnosť LEXON, založená v roku 1991, je poháňaná vášňami, ktoré prináša zrodenie jedinečných, atraktívnych, jednoduchých, inovatívnych a cenovo dostupných predmetov pre náš moderný život. Každoročné stretávanie sa s novými dizajnérmi, výskumami, materiálmi a funkciami umožňuje navrhovať nové projekty a tvoriť tak kontinuálny vývoj tejto značky.

Produkty značky Lexon

xoopar

Cesta značky XOOPAR začala v roku 2008 v Hong Kongu. Od marketingových a obchodných tímov v Paríži až po návrhársky tím v Hong Kongu je XOOPAR na križovatke medzi Áziou a Európou. Táto sloboda pohybu umožňuje sledovať inováciu a mimoriadnu cestu. Dnes je XOOPAR na ceste k svojmu vysnívanému cieľu: Radosť z technológie!

Produkty značky Xoopar

chili

Pod značkou CHILI sa skrývajú bezpečné a spoločensky zodpovedné firemné darčeky, s náležitou kontrolou kvality, pre najnáročnejších zákazníkov po celom svete. CHILI disponuje exkluzívnou kolekciou s viac ako 100 unikátnymi dizajnovými kúskami, vďaka ktorým okoreníte svoju značku a budete jedinečný.

Produkty značky Chili

Luxusné módne doplnky, ako sú kabelky, peňaženky, hodinky, zápisníky alebo písacie potreby, ktoré podtrhnú eleganciu. To sú predmety značiek JEAN LUIS SCHERRER, UNGARO, CHRISTIAN LACROIX, CACHAREL, CERRUTI 1881.